سعید حبیب پور


یازیلار، گونده لیک لر، آرزوبلاق خبرلری

پنجشنبه 19 فروردین 1395

اطلاعیه فیلتر شدن سایت آرزوبلاگ

0 گؤروش
پایلاش

همانطور که مخاطبان وبلاگ های آرزوبلاگ اطلاع دارند طی امروز و دیروز اختلالی در دسترسی به سرویس وبلاگدهی آرزوبلاگ مشاهده شده است. طی بررسی های اولیه صورت گرفته، با توجه به ثبت این سرویس در مراجع مربوطه و وجود بستر های اطلاع رسانی، فیلترینگ وبسایت از طرف مسئولین ذیربط اطلاع رسانی قبلی نشده بود. به همین خاطر احتمال اشتباه در فیلتر شدن وبسایت بسیار زیاد است و عدم بررسی توسط نیروی انسانی متخصص و خطای نرم افزاری میتواند باعث این اتفاق بوده باشد. 
اشتباهات نرم افزاری سالهاست که در سرویس های وبلاگدهی ایرانی مشاهده می شود و بعضا بخاطر مطلب یا محتوای یک وبلاگ کل وبسایت مورد فیلتر قرار می گیرد. با توجه به تجربیات پیشین، مشکلات مقطعی همچون فیلترینگ اشتباهی سرویس ها را در تقابل با تقویت سرویس های ایرانی و متمایل شدن کاربران به سرویس های خارجی میدانیم و در صدد رفع این مشکلات بر خواهیم آمد.
خدمت کاربرانی که طی ساعات گذشته با نگرانی و تعجب پیگیر اخبار فیلتر شدن این سرویس ایرانی هستند اعلام میکنیم مدیریت سرویس آرزوبلاگ پیگیر وضعیت وبسایت بوده و در صدد رفع مشکلات احتمالی جهت رفع فیلتر وبسایت خواهد بود. 
 همچنین از مسئولان ذیربط در این این مساله خاص میخواهیم که تمام تلاش خود را برای حذف هر چه سریعتر فیلترینگ از سایت آرزو بلاگ انجام دهند و اعلام می‌کنیم آماده ارائه توضیحات مورد نیاز و رفع مشکلات احتمالی در وبسایت هستیم. .
خاطرنشان میکنیم سرویس آرزوبلاگ بعنوان تنها سرویس وبلاگدهی ترکی آذربایجانی در ایران میزبان بیش از 3000 وبلاگ با موضوعات ادبی، اجتماعی و هنری است. 

آردینی اوخو
سه شنبه 3 فروردین 1395

آرزوبلاق دان، بایرام بهانه سی ایله

0 گؤروش
پایلاش

سلام

یازماغا بهانه ایسته ییر، بایرام دان گؤزل بهانه نه اولسون کی ؟
1395 ، ایل بایرامینی سیزه تبریک دئییرم. 
smiley21
یئنی ایلده آرزوبلاق اوچون اساسی ده ییشیک لیک لر وئریله جک دیر. یئنی مدرن و موبایل و تبلت لرله اویغون دوروشوق لار آرتیریلاجاقدیر. وئبلاق لارا باخیش یازما و سورغو لاردا شیرکت ائتمه داهادا راحاتلاناجاق دیر. موختلیف دیل لرده (تورکجه، اینگیلیزجه، فارسجا) وئبلاق یایماق ایمکانی، آرزوبلاقچیلار اوچون آرتیریلاجاقدیر و اندروید موبایل لاری اوچون وبلاق باشقانلیغی اپلیکیشنی حاضیرلاناجاقدیر.
ایستک لریزی بیزه یازین.
ساغ قالین

آردینی اوخو